ArtCafé Vltava bude vysílat přímo z Marienbad Film Festivalu

V rámci třetího ročníku Marienbad Film Festivalu, který nabídne v Mariánských Lázních od 28. srpna do 1. září soutěžní přehlídku české experimentální tvorby, projekce italské filmové klasiky i experimentálních snímků a bohatý doprovodný program, se v pátek 31. srpna od 16:05 do 17:30 hodin uskuteční v rámci doprovodného programu živý přenos pořadu ArtCafé Vltava Českého rozhlasu Vltava, který bude odvysílán z překrásné secesní kavárny Café Opera Orea Spa Hotelu Palace Zvon (Hlavní 68).

V živém pořadu, který moderuje Jaroslava Haladová,budou o současném českém a italském experimentálním filmu a podmínkách pro jeho tvorbu i distribuci diskutovatporotci letošního ročníku festivalu Andrea Slovákováa Francesco Pitassio; ředitelka festivalu, organizátorka a architektka  Zuzana Stejskalová; studentka dokumentární tvorby na FAMU, zástupce nejmladší generace filmařů, soutěžící Anna Petruželováa italským zástupcem sekce Cinema Excelsior Maja Pilati.O hudební složku pořadu se postarají skupiny Tomáš Paluchaa Kalle. Nalaďte si tedy v pátek 28. srpna od 16:05 hodin pořad ArtCafé Českého rozhlasu Vltava a nebo dorazte přímo do centra dění letošního Marienbad Film Festivalu v Café Opera. Vstup na akci je zdarma.

Kulturní magazín ArtCafé naladíte od pondělí do pátku na Českém rozhlase Vltava. Publicistika, rozhovory o aktuálním dění, reportáže z české i zahraniční kulturní scény. Film, literatura, divadlo, výtvarné umění, design a hudba od elektroniky po world music. Poslouchejte živě nebo ze záznamu na webu nebo v podcastech. 

Tiskovou zprávu ze dne 21.8.2018 naleznete ke stažení zde.