Nenechte si ujít kreativní workshopy

Chtěli byste se během festivalu něčemu přiučit? Baví Vás dokumentární film a práce v tvůrčí skupině? Rádi byste objevili kouzlo analogové fotografie, ale nevíte, kde začít? Připravili jsme pro Vás v rámci doprovodného programu kreativní workshopy, které by Vás mohli zajímat. 

My Street Films pořádá pro Marienbad Film Festival třídenní workshop zaměřený na Experimentální podoby dokumentárního filmu. Účastníci se pod vedením lektorů Květy Přibylové a Martina Blažíčka budou věnovat tvorbě společného krátkého dokumentárního filmu, získají teoretické i praktické zkušenosti režie, dramaturgického vedení, práce s kamerou, zvukem a střihem. Více info najdete zde.

Pro zájemce o analogovou fotografii jsme připravili ve spolupráci s Free Cinema jednodenní fotografický workshop Analogový Marienbad. Účastníci se seznámí s technikou lomografie. Při společné procházce si budou moci vyzkoušet různé typy fotoaparátů. Fotografie Vám budou zaslány. Pokud chcete vidět Mariánky analogově, rezervujte si místo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Workshop je zpoplatněn částkou 350 Kč na účastníka, brzy na goout.cz.

Pro rodiny s dětmi jsem připravili Animační workshopy a Lunapark Filmových vynálezů a v rámci Industry programu si budete moci vytvořit Rukodělný film s Martinem Čihákem a Františkem Týmalem.

Třetí ročník Marienbad Film Festivalu se uskuteční v Mariánských Lázních 28. srpna až 1. září. Program nabídne přehlídku české experimentální tvorby, italský experiment a komediální klasiky a široký doprovodný program. Celý program zde. Abonmá a vstupné na goout.cz